אבנר הייזלר מומחה ביטוח סיעודי

אבנר הייזלר מומחה ביטוח סיעודי

אבנר היילזר אב לשלושה המתגורר במושב נווה ירק, ידוע כיום כמומחה בתחום הביטוחים לרבות ביטוח סיעודי. סיפורו של אבנר הייזלר מומחה ביטוח סיעודי מתחיל בזמן שירותו הצבאי בגבעתי. בשירותו הצבאי אבנר הבין את ערך האחדות של עם ישראל וכן את ערך הערבות ההדדית. לאחר שסיים את שירותו הצבאי ועמד בפני הדילמה הנוגעת לבחירת מקום הלימודים ותחום הלימודים הרלוונטי עבורו, הבין אבנר כי הוא מעוניין ללמוד תחום אשר יתאים מצד אחד ליכולות השונות שלו ומצד שני בתחום שבו הוא יוכל לסייע לאחרים. אבנר החליט ללמוד את תחום ראיית החשבון אשר גרם לו להבין שבחיים פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה.

עמותת מזון לחיים

לאחר שנים רבות שבהן עסק אבנר היילזר בתחום ראיית חשבון וכבר החזיק משרד משלו וניהל צוות עובדים, הוא החליט להגשים את החלום שלו לעזור לאנשים והקים עמותת מזון אשר מסייעת למשפחות נזקקות. לעמותה אשר אבנר הקים קוראים:" עמותת מון לחיים והיא סייעה ללא מעט אנשים בדבר הבסיסי ביותר שיכול להיות.  כיום העמותה מחלקת מזון למשפחות נזקקות, לקשישים וכן מספקת כריכים לבתי ספר על מנת לסייע לתלמידים שאין בידם יכולת להביא עימם כריך. כמו כן, העמותה אוספת ומחלקת ביגוד ומשחקים ותומכת בחולים ובני המשפחות שלהם.

> קראו גם: אבנר הייזלר זכויות ביטוח בעידן של שוק חופשי

ואיך זה קשור לביטוח סיעודי?

,אבנר היילזר הוא ללא ספק איש חסד אשר העמותה אותה הוא הקים מסייעת רבות לנזקקים. אולם, הייזלר המשיך במקביל לעמותה שהקים להתפתח במישור התעסוקתי והחל ללמוד את תחום הביטוח. כיום הייזלר עומד בראשה של חברת ביטוח מובילה אשר עוסקת בייצוג לקוחות מול חברות הביטוח. מכיוון שלא פעם התמודדות מול חברות הביטוח במטרה לקבל קצבה של אדם המוגדר סיעודי הינה דבר מורכב מבחינה בירוקרטית ולא פעם חברות הביטוח מערימות קשיים רבים על המבוטח על אף שמתוקף פוליסת הביטוח שלו מגיע לו לחלוטין קצבה סיעודית, אבנר היילזר מומחה לביטוח סיעוד מציע לכל אדם שמעוניין ייצוג הולם ואיכותי מול חברות הביטוח מהצד הפרוצדורלי של העניין. אבנר היילזר מסייע לכל אדם להשיג את מה שמגיע לו מתוקף הביטוח הסיעודי שלו.

כתוב/כתבי תגובה