נעלי אסיקס או נעלי ברוקס – מה עדיף?

נעלי אסיקס או נעלי ברוקס – מה עדיף?

Asics shoes or Brooks shoes – which is better?

ריבוי אפשרויות עלול להיות מאוד מבלבל. כך גם בתחום נעלי הספורט. הרבה חברות גדולות המגישות איכות, עיצובים שונים ונוחות לא מתפשרת. איך בוחרים נעליים של חברה אחת על פני כל האחרות? מה השיקולים הנדרשים? וכמובן מה ההמלצה הרווחת בנושא. נעלי אסיקס בהחלט נותנות פייט הוגן להרבה מאוד חברות בשוק, ואילו המותג ברוקס לא נשארים פראיירים ומפתיעים בעצמם. אז מה עדיף? 

איך בוחרים מותג נעליים?


כל כך הרבה אפשרויות ורק זוג נעליים אחד לקנות. איך מתחילים? לפני שהולכים לקנות נעליים, על מנת לא להתבלבל (או יותר נכון, להתבלבל פחות). עלינו לעשות מעט סדר ולהתכוונן לקריטריונים יותר ספציפיים עבור זוג הנעליים המיועד. 

  • תחילה נצמצם את האפשרויות שלנו לנעליים שישרתו את המטרה שלשמה נרכוש אותן. אנחנו מחפשים נעלי ריצה, כדורגל, כדורסל, ספורט אלגנט או כל שימוש אחר?

  • לאחר מכן, חיפוש קצר בגוגל עם ערך השימוש בנעליים (למשל "נעלי ריצה") יעלה מולנו את החברות המובילות בתחום זה.

  • כשצמצמנו את האופציות, נוכל להתייחס לצרכים הספציפיים שלנו וכמובן להסתכל על עיצובים.

נעלי אסיקס או נעלי ברוקס?


בתוך ריבוי המותגים המוכרים ביותר, עדיין ניתן להבחין בהבדלים ביניהם. אם נכנסים קצת יותר לעומק, מגלים שלרוב מותג ישנו תחום אחד בו הוא מתמקד ומתמחה. אז מה ההבדלים בין אסיקס לבין ברוקס?

נעלי אסיקס (נעלי Asics) 

חברת נעלי אסיקס מציעים עבורכם נעליים אשר יתאימו באופן מושלם לכל אימון ספורטיבי שתצטרכו. הנעליים ישרתו אתכם לריצות או הליכות, מתאפיינות בשמירה על איזון מעולה.

נעלי ברוקס (נעלי Brooks) 

או אם תתעקשו – נעלי ריצה ברוקס. כפי שניתן להבחין, נעלי ברוקס מותאמות במיוחד לריצה. ברוקס נחשבת לאחד מהמותגים המובילים ביותר בתחומה.

לסיכום, נעלי ברוקס או נעלי אסיקס? תלוי לאיזה צורך 🙂

כתוב/כתבי תגובה