הדברת נמלים בקיסריה

הדברת נמלים בקיסריה

קיסריה נחשבת לאחד מאזורי המגורים האיכותיים והטובים ביותר בישראל מכל הבחינות. למרות זאת, גם בקיסריה לא חסינים בפני מזיקים שונים ובעיקר נמלים הנמצאות בכל מקום. כדי להרחיק את הנמלים מהסביבה שלכם צריך לפנות אל חברת הדברה שתבצע הדברת נמלים מקצועית, איכותית ואמינה. כזו שתשלב לא רק את חומרי ההדברה המתאימים אלא רק אזור ההדברה ואופן ההדברה יבוצעו בצורה הנכונה מתוך הכרה עם אורח חייהם של הנמלים וכיצד ניתן באמת להיפתר מהן.

ניסיתם להיפתר מהנמלים לבד ולא הצלחתם?

אם ניסיתם לפתור את הבעיה בעצמכם סביר להניח שכבר הבנתם כי תרסיס הדברה פשוט שקונים בסופר הוא פתרון נקודתי בכלל. הכוונה היא לכך שתוכלו לחסל מקבץ של נמלים באזור הריסוס אך זה לא יפתור את בעיית הנמלים שלכם ואלה ימשיכו להגיע אליכם גם יום-יומיים לאחר הריסוס כאילו לא ריססתם כלל. מה הפתרון? יש כמה פתרונות למעשה.

הדברת נמלים בקיסריה – כך עושים זאת נכון:

הדברת נמלים בקיסריה תתבצע בצורה הבאה: ראשית המטרה צריכה להיות חיסול הקן ולא הנמלים שאנו רואים על פני השטח. הקן מכיל מאות אלפי פריטים וכמובן את המלכה המתגוררת בו וממשיכה להתרבות בזמן שהנמלים האחרות פועלות כדי לבנות ולהרחיב את הקן ולאגור מזון. כדי לחסל את הקן ניתן לעשות שימוש בחומרי הדברה ירוקים בריסוס הקן במידה ומוצאים אותו. במידה ואינכם מוצאים את הקן המדביר יצטרך להעריך את מסלול ההליכה של הנמלים ולהניח פיתיונות רעילים במיקומים אסטרטגיים שהנמלים יוכלו לקחת אתם את הפיתיונות אל הקן כאילו היה זה מזון שהם רוצים לאגור ושם הפיתיונות היו מתפרקים ומתחילים לפעול. ניתן להשתמש גם בהדברה אלקטרונית המשבשת שדות אלקטרומגנטיים בקרקע ומאלצת את הנמלים לחפש אחר מקום אחר אולם לא כל מדביר נמלים מספק שירות זה.

כתוב/כתבי תגובה