מידע חשוב על בטיחות בזמן טיפוס הרים וסנפלינג

מידע חשוב על בטיחות בזמן טיפוס הרים וסנפלינג

יותר ויותר אנשים מבינים כי יש הבדל עצום בין ספורט רגיל ובין ספורט אתגרי. ההנאה שמפיקים מספורט אתגרי היא הרבה יותר גדולה והרבה יותר רחבה מכך הנאה אחרת ועל כן ספורט זה הוא הפתרון הטוב ביותר למי שמחפש אחר ריגושים וכיף גדול. יש הרבה מאוד סוגים של ספורט אתגרי אך נראה כי במקום הראשון צועד לו בפסגה לבד טיפוס הרים וסנפלינג. כל מי שניסה את הספורט הזה יגיד לכם כי מדובר בהנאה עצומה אשר כמותה אין בשום מקום אחר בעולם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי טיפוס הרים הוא ספורט בטוח לחלוטין אך זאת בתנאי שאתם מקפידים על הוראות הבטיחות. אתם צריכים להיות בטוחים כי תמיד תהיו קשורים לחבל אשר מחובר על המצוק וכי במקרה של נפילה תהיה לכם רתמה המאבטחת אתכם וזהו משהו שאסור להתפשר עליו.

האם כדאי להתאמן על קיר טיפוס לפני טיפוס בשטח?

אין ספק כי טיפוס הרים הוא לא משחק ילדים וכי יש צורך בניסיון ובידע בכדי לעשות אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש כמו המקצוענים באתר http://www.rockclimbing.co.il/. על רקע זה יש לציין כי זו יכולה להיות אופציה טובה להתאמן על קיר טיפוס בכדי לשפר את יכולות הטיפוס שלכם. אך אנחנו חייבים גם לציין כי זה ממש לא אותו דבר לטפס על קיר טיפוס ועל מצוק או הר וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון. על כן אנחנו חייבים לציין כי גם אם אתם מומחים גדולים לטיפוס על קיר טיפוס זה ממש לא אומר כי אתם מתאימים לטפס על מצוק לבד וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו אם הבטיחות חשובה לכם.

מדוע לא כדאי לטפס לבד בהרים?

עליכם לקחת בחשבון כי לא כדאי לכם לטפס לבד בהרים בין אם אתם מומחים בדבר ובין אם לא. כדאי לכם לטפס תמיד אם עוד אדם או יותר מאדם אחד וזאת בכדי להבטיח שבמקרה של תקלה יהיה מי שיוכל לסייע לכם ולעזור לכם להתגבר על הבעיה בצורה מהירה ובטוחה.

כתוב/כתבי תגובה