מתיחת בטן – לא חייבים להישאר עם בטן רופסת

מתיחת בטן – לא חייבים להישאר עם בטן רופסת

רבים מאתנו מעוניינים להיראות חטובים אך לעיתים יש לנו בטן רופסת בשל משקל לא תקין, הריונות ולידות אצל נשים, היחלשות השרירים ועודף שומן.

לכן רבים בוחרים לבצע מתיחת בטן כדי לשפר באופן משמעותי את נראותה של הבטן , ביטול השיפולים  וטיפול בנושא חוסר הגמישות של העור, לאור הימצאותה של הבטן הרופסת לאורך זמן.

מהלך ניתוח מתיחת בטן

במהלך ניתוח שאיבת שומן מהבטן, מסיר הרופא המנתח את מאגרי השומן ואת עודפי העור שהצטברו בשולי הבטן. כמו כן הוא מבצע השטחה של הבטן ומיצוקה תוך הדגשת קו המותניים שנעלם עם הזמן.

התוצאה היא בטן מתוחה ומהודקת ומראה חטוב שיוצר שינוי מהותי מול המראה הקודם של המטופל.

לאור השינוי התהומי, תוצאות הניתוח יוצרות שינוי גם בתחושה הפנימית אשר מגבירה את הביטחון העצמי, קל יותר לפתח דימוי חיובי לאורך זמן. הניתוח מאפשר למנותח לרכוש בגדים חדשים במידות קטנות יותר אשר משנים לחלוטין את הופעתו ואת מידת האסתטיות שלו.

ניכר שינוי רב גם בנושא הקשרים החברתיים, הזוגיות, שינויים במקום העבודה וברבדים נוספים במהלך חיי היום יום.

המשכיות ושמירה על הקיים לאחר ניתוח מתיחת בטן

כדי לשמור על תוצאות הניתוח כמו בדוגמא הזו יש לשמור על אורח חיים בריא ומאוזן, להקפיד לא להוסיף קילוגרמים רבים במשקל כדי לא להיגרר שוב למצב הקודם.

ברוב המקרים ממליצים לבצע ניתוח זה לאחר לידת הילד האחרון כדי לא ליצור תנודות משקל ונראות גוף לכאן ולכאן כיוון שבהריונות יש נטייה להשמנה ולאחר הלידה יש נשים שקשה להן לחזור לממדי גופן טרום ההיריון.

תוצאות ניתוח מתיחת בטן

רוב המנותחים עושים מאמץ גדול כדי לשמר את ניתוח מתיחת הבטן לאור הסיפוק הרב שלהם מהמראה החדש שלהם. מדובר בצעדים שאינם קלים ולכן הם מקפידים על צריכת מזון מאוזנת ומבצעים פעילויות ספורטיביות שונות ששומרות על מבנה הגוף.

במקרה של עלייה במשקל או היריון נוסף, דבר המפר את האיזון הקיים, יש צורך בביצוע ניתוח זהה לאחר כמה שנים כדי ליהנות מגוף חטוב.

כתוב/כתבי תגובה